Malmö tn 23, Pärnu

Oleme avatud:

Esmaspäev – Reede 9.00 – 17.00 

Laupäev – 10.00 – 15.00

Pühapäev – Suletud

Korduma kippuvad küsimused

Palun loe enne kirja saatmist meie KKK.

Tooted on väga erinevates seisukordades, mis on mis?

Kuna müüme kasutatud tooteid, siis on need erinevates seisukordades ja sellest sõltub ka toote hind.

NB!  Seisukorrad on mõeldud eelkõige seadmete välise/kosmeetilise seisukorra hindamiseks. Kõikides seisukordades tooted on kontrollitud ja kõik funktsioonid on töökorras.

SEISUKORD NAGU UUS – Seadmel ei ole väliselt ühtegi jälge kasutamisest, sageli on kasutusel olnud demo/näidistootena. Näeb välja nagu uus toode, mis on uue hinnast oluliselt soodsam. Battery Health näitab vähemalt 85%.

SEISUKORD A – Seade on väliselt suhteliselt uueväärne, lubatud on vaid väga minimalistlikud kulumisjäljed – mõni üksik kriim vms. Seade on kontrollitud ja  täielikult töökorras. Battery Health näitab vähemalt 85%.

SEISUKORD B – Seade on väliselt suhteliselt heas korras, lubatud on  kulumisjäljed – mõni kriim, väiksem täke vms. Viie palli süsteemis 4. Seade on kontrollitud ja  täielikult töökorras. Battery Health näitab vähemalt 80%.

SEISUKORD C – Seade on täielikult töökorras, aga väliselt võib olla rohkem kulumist ja jälgi kasutamisest. 

Kas teie kasutatud tooted on korralikud?

Ja, kõik meie tooted on enne müüki kontrollitud, et kõik funktsioonid oleks töökorras. 

Kui kaua võtab aega saatmine?

Kui toode on meie laos olemas, siis postitame selle ostu sooritamisega samal päeval ja teieni jõuab see järgmisel või ülejärgmisel päeval. Kui toode on tellitav, siis jõuab see teieni umbes nädalaga.

Kas ostate vanu Apple seadmeid, ka katkiseid ?

Ja, ostame kõiksugu Apple seadmeid, terveid või vigadega. Hinna selgitamiseks saatke meile sellekohane teade. Minge lehele MÜÜ OMA SEADE

Kas tooted on ikka originaalid?

Ja, tellime enamuse oma kaubast Euroopa suurimalt hulgimüüjalt, kelle poolt on kõikide seadmete originaalsus ja päritolu eelnevalt kontrollitud. Nii võime ka kindlad olla, et seade ei ole varastatud ega tagaotsitav.

Milliste remonditöödega tegelete?

Remondime peamiselt iPhone, ehk et vahetame ekraane, akusid, kõlareid, mikrofone jne. Varuosadeks kasutame ainult Premium kvaliteediga osi.

Kui kaua remont aega võtab?

Püüame oma laos hoida enamlevinud varuosi, sellisel juhul saab enamjaolt 1-2 tunniga hakkama.

Kas saan ka garantii ja kui kauaks?

Ja, kõik meie poest väljuvad seadmed saavad meie poolse garantii 1 aasta. Sama kehtib ka remonditud osadele.

Miks peaks tooma teile remonti?

Meie kasutame ainult kõrge kvaliteediga varuosi, mitte odavaid koopiad. Saame oma varuosa tarnijatelt samuti garantii, mis aitab hilisemaid probleeme vältida. Lisaks omame aastatepikkust kogemust iPhone remondi alal.
Ei ole harvad juhud, kui lastakse ekraan vahetada mõnel nö. tuttava tuttaval soodsalt, aga soodne hind tuleb just halva kvaliteediga varuosast.

Saada meile kiri

E-Post:    info@ioutlet.ee